Ostatné služby
Rímskokatolícka farnosť Návštevy Panny Márie, Senné
Činnosti cirkevných organizácií
- Sídlo
- Senné
- Od roku
- 1990
- IČO
- 31 977 057
Rímskokatolícka farnosť Návštevy Panny Márie, Senné
Cirkevná organizácia
- Sídlo
- 072 13 Senné
- Na trhu od
- 1. januára 1990
- IČO
- 31 977 057
- Právna forma
- Cirkevná organizácia
- Odbor (SK NACE 94.91)
- Činnosti cirkevných organizácií
Organizácia v číslach
- 36
- rokov na trhu
- 1990
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte Rímskokatolícka farnosť Návštevy Panny Márie, Senné
Rímskokatolícka farnosť Návštevy Panny Márie, Senné sídli na adrese 072 13 Senné. Zapísaná je od 1. januára 1990 (Register právnických osôb, ktoré odvodzujú právnu subjektivitu od právnej subjektivity cirkví a náboženských spoločností).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti cirkevných organizácií“ (94.91). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad činnosti cirkevných organizácií.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Rímskokatolícka farnosť Návštevy Panny Márie, Senné
- Právna forma
- Cirkevná organizácia
- IČO
- 31 977 057
- DIČ
- 2021699878
- Dátum vzniku
- 1. januára 1990
- Sídlo
- 072 13 Senné
- Register právnických osôb, ktoré odvodzujú právnu subjektivitu od právnej subjektivity cirkví a náboženských spoločností
- Ministerstvo kultúry SR, oddiel MK-4081, vložka č. 2017-260/14314
- Sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Odbor (SK NACE 94.91)
- Činnosti cirkevných organizácií
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa Rímskokatolícka farnosť Návštevy Panny Márie, Senné zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Činnosti cirkevných organizácií
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli Rímskokatolícka farnosť Návštevy Panny Márie, Senné?
Sídlo je na adrese 072 13 Senné.
Čím sa Rímskokatolícka farnosť Návštevy Panny Márie, Senné zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti cirkevných organizácií“ (94.91). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: činnosti cirkevných organizácií.
Aké je IČO – Rímskokatolícka farnosť Návštevy Panny Márie, Senné?
IČO je 31 977 057, DIČ 2021699878.
Kedy vznikla Rímskokatolícka farnosť Návštevy Panny Márie, Senné?
Vznik: 1. januára 1990. Na trhu pôsobí 36 rokov.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
072 13 SennéRegistrový súd: Ministerstvo kultúry SR
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.